Istanbul Garden Apart


Rezervasyon

Hakkımızda

Garden Studio & Apart
Merhaba sevgili konuklar. Osmanlı Ahşap Ev mimari geleneği göz önüne alınarak imar edilmiş mekanımıza hoş geldiniz. Misafirlerimizin, Osamanlı  evlerindeki yaşamı hayal edebilmeleri için bir mekan tasarladık. İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojik öğeler, Osmanlı mimarisi ile harmanlanıp maharetli mimarlar tarafından rahat ve huzurlu bir görsel mekana dönüştürüldü. Vücut sağlığına uygun yatağınıza rahatça uzandığınızda gözleriniz muhteşem tavan süslemeliriyle buluşacak. Odanın her yanında bulunan eşyalardaki el yapımı zarif motifler göz zevkinize zevk katacak. 
Apartlarımız 4 farklı boyutları vardır.Studio apartmanlar,klasik bir ve iki odalı daireler ve ihtiyaca binaen daha geniş iki odalı dairelerimiz mevcuttur.
Tarihi sultanahmetin yanıbaşındaki  bu semtimizden 10-12 dakikada yüreyerek,ayasofya muzesi,Topkapı Sarayı,sultanahmet camisi,islam el sanatları müzesi,hippodroma , diğer  yerlere çok kolaylıkla gidebilirsiniz, metro ve marmaraya 10 dakikada bu hatlardan değişik bölgelere ulaşabilirsiniz.